Gayrimenkul Yatırım 0 532 577 67 44 Medya Prodüksiyon 0 544 415 21 15 info@onnava.com

TANITIM FİLMİ

TANITIM FİLMİ NEDİR ?

Tanıtım Filmi

Etkili bir Kurumsal Tanıtım Filmi ile hedef kitlenize daha hızlı ulaşırken, kurumunuzu tüm detaylarıyla anlatmanızı sağlıyoruz.

Fark oluşturan kurgu, efektler ve kaliteli bir seslendirme ile hazırladığımız tanıtım filminiz ile fuar, seminer ve lansman gibi organizasyonlarda da gösterimler yapabilirsiniz.

 

Marka Bilinirliği

Sizinle birlikte çalışarak, işletmenizin hikayesini ve değerlerini yansıtan yaratıcı ve etkileyici bir tanıtım filmi üretiyoruz. Filmimiz, işletmenizin potansiyel müşterilerine daha derinlemesine bir bakış açısı sunarak marka bilinirliğinizi artırır.

İster sosyal medya platformlarında ister web sitenizde yayınlamak ya da fuar ve etkinliklerde sergilemek için olsun, tanıtım filmlerimiz işletmenizin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olacaktır.

Tanıtım, bir ürünün veya hizmetin insanların hayatlarını nasıl iyileştirebileceğini göstermenin bir yoludur.

Tanıtım Filmi ve Hazırlıklar

Tanıtım filmi, ürünün veya hizmetin özelliklerini, faydalarını ve benzersiz özelliklerini vurgulamayı amaçlar.

Tanıtım filmleri, marka imajını güçlendirmek, izleyicileri harekete geçirmek ve ilgi çekmek için etkileyici bir şekilde tasarlanırlar.

Filmin süresi genellikle 1 ila 3 dakika arasında değişir, ancak bazı durumlarda daha uzun veya daha kısa olabilir.

Tanıtım filminin çekimi öncesi mekan bazlı hazırlık süreci, başarılı bir tanıtım filmi elde etmek için oldukça önemlidir. İşte tanıtım filmi çekimi öncesi hazırlık aşamalarından bazıları şunlardır

Çekim yapılacak alanın temiz, düzenli ve görsel açıdan çekici olması önemlidir. Gerektiğinde dekorasyon veya düzenlemeler yaparak çekim alanı hazır hale getirilir.

Çekimde görünecek işletme personeli kurumsal kıyafetlere uygun şekilde giyinmeli ve temiz görünmelidir.

Tanıtım filmi çekiminde kullanılacak ürünlerin ve/veya üretim araçlarının önceden hazırlanması ve bakımlarının yapılması önemlidir. Ürünlerin temiz, sağlam ve çalışır durumda olması çekimlerin sorunsuz ilerlemesini sağlar.

Çekim yapılacak yer özel bir alan veya izin gerektiriyorsa, gerekli izinler önceden alınmalı. ( Kamu alanları, Drone çekimleri )

ÇEKİM ÖNCESİ HAZIRLIKLAR

Tanıtım filmleri, bir ürünün, hizmetin veya organizasyonun potansiyel müşterilere veya hedef kitlelere tanıtımını yapmak için kullanılan kısa filmlerdir.

Tanıtım filmleri, ürünün veya hizmetin özelliklerini, faydalarını ve benzersiz özelliklerini vurgulamayı amaçlar.

Tanıtım filmi, marka imajını güçlendirmek, izleyicileri harekete geçirmek ve ilgi çekmek için etkileyici bir şekilde tasarlanırlar.

Bir tanıtım filminin süresi genellikle 1 ila 3 dakika arasında değişir, ancak bazı durumlarda daha uzun veya daha kısa olabilir.