Gayrimenkul Yatırım 0 532 577 67 44 Medya Prodüksiyon 0 544 415 21 15 info@onnava.com

HİZMETLER

TANITIM FİLMİ

Kurumsal Tanıtım Filmi (Fabrika, Hastane, Okul, Restoran, Düğün Salonu, Otel, Spor Salonu, Holding, İnşaat ve Mimarlık Firması vb)

SANAL TUR

Turizm, inşaat, emlak, kültür ve sanat, müze, eğitim ve bir çok alanda kullanıcıların mekanı detaylı şekilde görmelerine ve keşfetmelerine imkan sağlarız.

360° VİDEO TUR

360° video çekimi ve VR teknolojisi kullanarak; müşterilerinizin, işletmenizin / gayrimenkulünüzün içerisinde ya da etrafında sanal olarak özgürce gezmesini sağlıyoruz.

FOTOĞRAF HİZMETLERİ

Ürün fotoğrafı, düğün fotoğrafı ve her türlü uzman fotoğraf çekim ihtiyacınız için 360° çekim dahil profesyonel çözümlerle yanınızdayız.

WEB TASARIM

Müşterilerinizin ihtiyaçlarına ve işletmenizin hedeflerine uygun modern ve özelleştirilmiş web siteleri tasarlıyoruz. Dijital dünyada yerinizi alın.

EMLAK TANITIMI

Havadan Sanal Tur, 360° Video, Bilgi Pencereleri ile Destekli İç Mekan Sanal Turu ile emlak satışı artık daha kolay.

BÖLGE TANITIMI

Adresleme ve bilgi pencereleriyle desteklediğimiz Havadan Sanmal Tur, 360° Video Tur, Tanıtım Filmi ile şehrinizi ya da Belediye olarak yaptığınız hizmetleri tanıtmanızı sağlarız.

DRONE ÇEKİMİ / HAVADAN SANAL TUR

Fabrika, gayrimenkul, tesis ve benzerlerini profesyonel Dronelarla havadan görüntüleyerek video çekimini ve sanal turunu hazırlarız.

ORGANİZASYON ÇEKİMİ

Fuar, toplantı, konferans, kongre, mezuniyet töreni, doğum günü, evlilk teklifi ve benzeri etkinliklerde fotoğraf ve video çekim hizmetleri.

DİJİTAL FUAR HİZMETLERİ

Fuarlar; inovasyonun, işbirliklerinin ve fırsatların ortaya çıktığı heyecan verici dünyalardır. Etkili bir tanıtım ve müşterilerinizle bağlantı için benzersiz yaklaşımlar sunuyoruz.